כניסה לאזור אישי

שירות למעסיק

ייעוץ ותפעול פנסיוני

בקרה פנסיוניות

הרצאות ומפגשי למידה

ניהול הסדרים פנסיוניים

פרישה מוקדמת

ביקרות משרד העבודה

ייעוץ פנסיוני ארגוני

ייעוץ פנסיוני ארגוני

במסע החיים, לא תמיד אנו עוצרים לתת את הדעת לדברים שעשויים להיות משמעותיים ומשפיעים על אופן ניווט המשפחה מבחינה כלכלית ופיננסית

במהלך החיים ישנם אינספור החלטות כלכליות שאנו נדרשים לבצע, לא תמיד בידיעה האם זו ההחלטה הנכונה. קביעת תכנית לדרך הארוכה, הגדרת יעדי חיים אותם נרצה להגשים, החלטות כגון היכן להשקיע / איזו הלוואה לקחת / כמה ואפה לחסוך ועוד, הינם חלק מהדבר החשוב כול כך הנקרא תכנון פיננסי אסטרטגי.

תכנון פיננסי הוא תחום יחסית חדשני ההולך וצובר תאוצה בארץ ובעולם בשנים האחרונות.

במדריך שלפניכם, נסביר מה מטרתו של התכנון, כיצד מתבצע הליך תכנון פיננסי, ואיך בוחרים מתכנן פיננסי מומלץ. כדאי לקרוא ולהכיר!

תכנון פיננסי – למה הוא נועד?

כיום, התחום הכלכלי מורכב מתמיד ועולם התוכן הפיננסי, על שלל התקנות המתעדכנות בו, הוא כזה שלאדם מן היישוב קשה עד בלתי אפשרי להתמצא בו. אף שנושא החיסכון לטווח הבינוני והארוך, לרבות תכנון הפרישה לפנסיה, רלוונטי לכל אחד ואחת מאיתנו, ישנם כל כך הרבה מכשירי חיסכון וערוצי השקעה, עד שקבלת החלטות פיננסיות נבונות, הפכו לתהליך מורכב מאין כמוהו.

התכנון  בא לספק מענה בדיוק לצורך הזה, והוא תכנון העתיד הפיננסי של יחידים ומשפחות בישראל, תוך ייעול ההתנהלות הכלכלית בהווה ובניה של תוכנית חיסכון מפורטת לעתיד, הנשענת על המטרות והיעדים הכלכליים של הלקוח.

החזון שלנו

אובייקטיביות

חברת ASSETS מייעצת ללקוח באופן אובייקטיבי לחלוטין.

שקיפות

אנחנו שקופים לגמרי, אבל בקטע טוב, לכם, לא לנו.

שירות

אנחנו נותנים שירות בוטיק, עם ליווי צמוד עד הסוף.

דילוג לתוכן